Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti personální

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10323130717 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Pracovní náplň:
-Kompletní zajištění péče o zaměstnance, včetně náboru, pohovorů se zaměstnanci a správou personální agendy
-Kontaktní osoba pro vedoucí oddělení, úřady, zaměstnance a personální agentury
-Rozvoj stávajících procesů a zaměstnanců, s cílem získat a udržet zaměstnance, talentmanagement
-Pravidelné zjišťování potřeb vzdělávání a školení včetně realizace
-Proaktivní jednání v denní praxi
-Komunikace a spolupráce s externí mzdovou účetní kanceláří
-Disciplinární vedení personálního oddělení
-Controlling a reporting vedení společnosti
Požadavky:
-Min. 5 let praxe jako vedoucí personálního oddělení nebo jako řídící pracovník v oblasti personalistiky
-Prokazatelné zkušenosti při jednání se zaměstnanci
-Schopnost zdatně komunikovat, vést jednání a prosadit se
-Dobrá znalost práce na PC, jisté zacházení s aplikacemi
-Komunikativní znalost NJ nebo AJ
-Odolnost proti zátěži, schopnost pracovat samostatně
Nabízíme:
-Náročnou vedoucí pozici s velkou mírou zodpovědnosti a možnost ovlivnit chod firmy
-Pestrou a perspektivní práci s krátkými rozhodovacími procesy
-Spolupráci v mezinárodním koncernu
-Mzdové podmínky odpovídající náročnosti pozice
-Firemní benefity
kontaktní osoba – Ticháčková Milada, tel.: 379 412 300, milada.tichackova@kel-electronic.de

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o., Milada Ticháčková, personalistka, milada.tichackova@kel-electronic.de, +420 379 412 300