Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Tesaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11216980770 | aktuálnost: 5. 8. 2016

Pro našeho klienta, známého výrobce zakázkových součástek do strojů, hledáme zkušeného tesaře hliníku.

Co Vás čeká?

řezání hliníkových profilů podle technické dokumentace na CNC řezačce (vkládání rozměrů profilu)
vrtání děr na CNC fréze podle dokumentace
skládání a připevňování profilů
hotové výrobky jsou použity ve výrobním sektoru (dopravníky), hliníkových rámech chránících různé druhy strojů
práce samostatně a podle technických výkresů

Co očekáváme od Vás?

komunikativní angličtina
schopnost číst a intepretovat technické nákresy
samostatnost, zaměření na výsledky a kvalitu
praxe s CNC řezačkou a frézou
praxe se skládáním (montáží)
vlastní automobil - pracoviště se nachází 30 km od ubytování

Co Vám můžeme nabídnout?

stabilní zaměstnání na smlouvu na dobu určitou podle belgického zákona
mzdu 13,00 € hrubého na hodinu
pomoc při zařizování ubytování (zaměstnanec si ho hradí sám, tj. 65€/týden)
Internet zdarma v místě ubytování
sociální příspěvek podle belgického zákona

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, zašlete prosím Váš životopis v CZ/SK a AJ/NJ na e-mail: petr.petrak@maintec.net

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 350 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha