Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jindřichohradecké místní dráhy, a.s.

Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11326960728 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Pro zajištění údržby železniční infrastruktury JHMD hledáme osobu se zájmem z oblasti techniky pro zajištění údržby dráhy zejména v oblasti traťového hospodářství železničního svršku a spodku.
Základní kvalifikační požadavky:
- znalosti v oblasti strojní, elektromechanické, zednické či jiné řemeslné profesi vítány
- znalost údržby železničního spodku a svršku výhodou
- chuť učit se novým věcem a ochota se vzdělávat
- zodpovědnost, cílevědomost, týmová spolupráce, loajalita,
- zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost
- ŘP skupiny B výhodou
- strojní a profesní průkazy výhodou
Náplň práce
- každodenní práce v terénu pro zajištění oprav a údržby tratí Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň, manipulace s těžkými břemeny
- odstraňování následků nepříznivých povětrnostních podmínek - kácení
- zimní údržba a úklid zastávek
- údržba a dohled nad svěřenou mechanizací
Pracovní podmínky:
- výkon práce v Jindřichově Hradci a tratích Jindřichův Hradec - Nová Bystřice/Obrataň
- pracovní doba 40 h týdně
- příspěvek na stravné;
- dovolená 5 týdnů.
- zaměstnavatel může poskytnout ubytování
- nástup možný ihned
STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS s popisem předchozí práce a činností zašlete na:
kariera@jhmd.cz
+420 724 795 093

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 84 - 101 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha