Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáte dlouhodobé zaměstnání s možností kariérního růstu a osobního rozvoje? Hledáte práci ve stabilním mezinárodní společnosti, která je předním zaměstnavatel v Karlovarském kraji? Nabízíme Vám pracovní příležitost u našeho významného klienta v Nejdku u Karlových Varů. Nabízíme pracovní pozice pro kvalifikované i nekvalifikované pracovníky, pro muže i ženy, pro lidi bez praxe i absolventy. Pro každého z Vás najdeme vhodné uplatnění, které bude odpovídat Vaším zkušenostem.

Dělník ve výrobě v příjemném kolektivu - až 22.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 6336 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Hledáte dlouhodobé zaměstnání s možností kariérního růstu a osobního rozvoje? Práci ve stabilní mezinárodní společnosti, která je předním zaměstnavatelem v Karlovarském kraji? Nabízíme pracovní příležitosti pro každého - ať už jste muž či žena, zkušený pracovník, nebo absolvent, nebo Vám prostě jen chybí praxe - nevadí, pro všechny máme vhodnou pozici. Pracoviště se nachází v Nejdku u Karlových Varů a je výborně dostupné. Nástup je možný ihned

Aktuálně obsazujeme pracovní pozice "Montážní dělník" a "Obsluha vstřikovacích strojů"

Náplň pracovní pozice "Montážní dělník":
- montáž zamykacích systémů do aut (sedačkové zámky, kapotové zámky, zámky bočních dveří a další)dle montážního postupu

Náplň pracovní pozice "Obsluha vstřikovacích strojů"
- Ruční výroba, montáž a úprava obstřikovaných dílů na vstřikovacích strojích

Požadujeme:

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- věk minimálně 17 let
- čistý trestní rejstřík
- zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

- mzdu až 22.000 Kč/měsíc (dle pracovních výkonů a pracovního zařazení)
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- 5 týdnů dovolené pro každého
- možnost využívat dotovanou dopravu ze Sokolova, Nového Sedla a Chodova
- dopravu ZDARMA z Chomutova, Jirkova a Klášterce nad Ohří
- pohodlné dopravní spojení z Karlových Varů, Nové Role a okolních měst je zajištěno linkovými autobusy

Místo pracoviště: Nejdek

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha