Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí laboratoře

referenční číslo: 9678 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání chemického či farmaceutického směru? Jste komunikativní, flexibilní a pečliví? Máte zkušenosti z farmaceutické společnosti a můžete se pochlubit praxí z oblasti kontroly jakosti? Vedli jste tým lidí a je Vám blízké prostředí laboratoře?

Pokud ano, potom jste přesně ten kandidát, kterého hledáme Úspěšná mezinárodní společnost působící ve farmaceutickém průmyslu nyní do svých řad hledá kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ LABORATOŘE (40 – 60.000,-Kč)

Náplň práce

  • dohled nad chodem laboratoře
  • vedení týmu pracovníků laboratoře
  • jištění kvality produktu ve všech etapách procesu výroby
  • zodpovědnost za administrativu a rozpočty oddělení
  • provádění interních i externích auditů
  • zodpovědnost za dodržování pravidel SVP a SDP
  • provádění interního školení

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (chemický/farmaceutický směr)
  • praxi ve farmaceutické firmě PODMÍNKOU
  • zkušenost v oblasti kontroly/jištění kvality
  • zkušenost s vedením týmu
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • znalost pravidel SVP, SDP

Nabízíme:

  • zázemí stabilní úspěšné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemný kolektiv a moderní prostředí
  • roční bonusy
  • kafeterii
  • místo pracoviště: Pardubický kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha