Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na výpomoc v supermarketu ve Vejprtech. Jedná se o pomocné práce, vybalování a doplňování zboží.

Výpomoc v obchodě - vybalování, doplňování zboží (Vejprty)

referenční číslo: 6992 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na výpomoc v supermarketu ve Vejprtech. Jedná se o pomocné práce, vybalování a doplňování zboží. Je možné se domluvit na pracovní době dle Vašich časových možností. Tím je brigáda vhodná jak pro studenty, tak lidi zaměstnané i nezaměstnané.
Taktéž je možná klasická práce na směny - krátký/dlouhý týden.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- práce s paletovým vozíkem
- doplňování zboží
- úklid oddělení

Místo výkonu práce: Vejprty

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- potravinářský průkaz
- pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 81 Kč/hod.
- dlouhodobou brigádu
- volba pracovní doby dle Vašich časových možností
- práce v příjemném kolektivu

Místo pracoviště: Vejprty

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha