Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Hlavní účetní

referenční číslo: 10487 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Jste systematicky pracující osobnost se zálibou v přesně vykonané práci? Chcete zodpovědnou pozici v oblasti účetnictví s možností vlastního řízení svěřeného oddělení? Pokud se poohlížíte po nové pracovní výzvě, pokračujte ve čtení dále

Česká výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce

  • vedení účetnictví společnosti dle platných standardů
  • kontrola účetních závěrek
  • neustálé sledování změn v účetních zákonech a jejich implementaci v praxi
  • podílení se na přípravě DPH, DPPO a ostatních daní
  • přípravy podkladů pro hromadné reportingy
  • vedení týmu 5ti lidí - účetních

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • 3 – 5 let praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • dobrá znalost české účetní legislativy
  • orientace v novinkách českého účetnictví
  • znalost PC systémů pro správu účetnictví
  • zkušenost s vedením svěřeného týmu
  • zachování chladné hlavy i v napjatých situacích

Nabízíme:

  • možnost vedení oddělení dle vlastních představ
  • odbornostní kurzy a školení
  • mzda adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci pro stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost
  • možnost příspěvku na dojíždění
  • individuální škála zaměstnaneckých benefitů
  • místo výkonu práce: MS Kraj

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha