Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Konzultant SAP pro modul AM / IM / MM (plný nebo částečný úvazek)

referenční číslo: 36252 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Kvestorka Mendelovy univerzity v Brně
vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa na celoškolském pracovišti
Ústav informačních technologií

Náplň práce:

• Údržba systému SAP R/3 v modulu evidence majetku a skladového hospodářství (AM / MM)
• Zákaznické nastavení a správa uvedených modulů
• Vytváření uživatelských aplikací dle zadání zákazníků
• Vytváření testovacích scénářů
• Správa databáze objektů místností a majetku
• Podpora na 1. a 2. úrovni pro klíčové a koncové uživatele
• Školící činnost při vyžádání
• Uvítáme realizaci při úpravách reportů v ABAP, sapscrits, smartforms
• Spoluúčast při analýze a přípravě podkladů pro nová řešení v oblasti SAP R/3 a kooperujících systémech
• Příprava a udržování dokumentace řešení

Požadavky:

Znalost SAP modulu AM / MM, zkušenosti s prací v týmu, schopnost se učit, zdokonalovat a rozvíjet se, znalost ostatních logistických modulů a cross module rozhraní výhodou schopnost definovat potřeby uživatele externím konzultantům a programátorům (SD, integrace MM/SD, FI/MM, AM/FI/CO), znalost pasportizace budov a objektů výhodou, zákaznický přístup, dobré komunikační schopnosti.

Předpokládaný nástup: druhá polovina roku 2016 (podle dohody)

Přihlášky s profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu vedouci.uit@mendelu.cz.

V případě, že do 14 dnů od uzávěrky pro přijímání přihlášek nebudete osloveni, nebyli jste vybráni do užšího okruhu uchazečů o pracovní pozici. Dokumenty, které jste doručili pro výběrové řízení, budou po ukončení výběrového řízení skartovány. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení v jeho průběhu zrušit.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha