Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KANDIDÁTI s.r.o.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10992180748 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Strojírenský podnik z Chebu, člen mezinárodní skupiny, který vyrábí a zpracovává hliníkové profily a plechy pro automobilový a elektrotechnický průmysl hledá Technologa / procesního technika.

Náplň práce:
Vývoj výrobních procesů s těžištěm na obrábění a tváření, jejich optimalizace a zavádění do sériové výroby, příprava a kontrola výrobní dokumentace, podpora vývojových projektů a návrhů strojních konceptů, sledování a optimalizace sériových procesů. Komunikace se zákazníky a dodavateli.

Požadujeme:
Vzdělání technického směru ÚSO/VŠ, nejlépe strojírenství, praxe v oboru, ale i absolventi vítáni. Znalosti metod průmyslového inženýrství. Dobrou znalost Nj nebo Aj.

Očekáváme:
Technicky zdatnou, dynamickou a angažovanou osobnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost a svědomitost.

Nabízíme:
Perspektivu a seberealizaci v rozvíjející firmě, zajímavou práci v příjemném prostředí a mladém kolektivu, možnost mezinárodního uplatnění, velmi dobré finanční ohodnocení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 31 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail