Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Stolař - vedoucí

referenční číslo: 12392 | aktuálnost: 7. 11. 2016

Vytudoval/a jste školu zaměřenou na dřevozpracující obor? Rád/a pracujete se dřevem a máte praktické zkušenosti z tohoto oboru? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

Společnost působící v oblasti dřevozpracujícího průmyslu obsazuje pozici: STOLAŘ - VEDOUCÍ

Náplň práce

  • Provádění návrhů a měření
  • Práce v kreslícím programu
  • Příprava a vedení zakázek
  • Organizace výroby
  • Komunikace se zákazníky/partnery

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání - dřevozpracující obor výhodou
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalosti ohledně dřeva a jeho vlastností
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Znalost kreslícího programu (AutoCAD/TurboCAD...) - velká výhoda

Nabízíme:

  • Služební automobil
  • Motivující finanční ohodnocení (příplatky/prémie)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní akce a školení
  • Nástup možný ihned
  • Zaměstnání v menším a přátelském kolektivu
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha