Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

IT support (hungarian & romanian)

referenční číslo: 11026 | aktuálnost: 31. 7. 2016

Are you a bilingual person interested in IT area? Do you speak both - HUNGARIAN and ROMANIAN? Do you have some experience with customer support?

Become a part of an international team and improve your skills with us

Náplň práce

  • Customers support
  • Solving users´ problems
  • Errors identification and specification
  • Daily communication in Hungarian and Romanian

Požadujeme:

  • Custom-oriented person
  • Advanced knowledge of MS Office
  • Flutent Hungarian and Romanian language
  • Experience with IT help desk advantage

Nabízíme:

  • Work in multicultural environment
  • Possibility of career growth
  • Contribution to the pension fund
  • Sport and leasure time activities
  • Global life insurance
  • Discount vouchers

Location: Brno

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha