Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Teplárna Písek, a.s.

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11182720758 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Náplň práce: řízení a koordinace energetického provozu a zodpovědnost za jeho provoz, sledování trendů a technologií v energetice, zavádění a řízení změn, řízení pracovního týmu, zpracování bilancí, plánů, koncepcí, projektů, jednání s dodavateli, zákazníky, orgány státní správy

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (energetika), min. praxe 5 let v oblasti energetiky, v teplárenství výhodou, zkušenost s řízením, plánováním a optimalizací výrobních procesů, schopnost řídit tým a koordinovat činnosti, zadávat úkoly, schopnost dobré komunikace s podřízenými, schopnost dělat rozhodnutí a nést za ně zodpovědnost, samostatnost, kreativitu, strategické myšlení, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem (technické záležitosti, legislativa)

Nabízíme: zajímavou, samostatnou a různorodou práci, uplatnění vlastních nápadů a řešení, možnost profesního a odborného růstu, odpovídající finanční ohodnocení, balíček zaměstnaneckých benefitů

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail