Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Absolvent – strojař s AJ

referenční číslo: 8384 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Jsi čerstvým absolventem strojárny a už tě prázdniny nebaví? Domluvíš se anglicky a nebojíš se nových příležitostí? Chceš se podílet na úspěchu dynamické a ambiciózní společnosti? Pokud ano, tato nabídka je určena právě pro Tebe

Mezinárodní společnost se sídlem v Jihomoravském kraji hledá do svého kolektivu:

ABSOLVENT – STROJAŘ s AJ

Náplň práce

  • Spolupráce napříč celou výrobou
  • Koordinace a plánování údržby
  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava dokumentace pro jednotlivé zakázky
  • Zpracování a příprava podkladů pro výrobu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxi výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce v MS Office, 2D AutoCad
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Komunikativnost, týmovost a logické myšlení
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příležitost uplatnit se v žádaném oboru bez praxe
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na ubytování, závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha