Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Máme pro Vás exkluzivní pracovní nabídku. v našem regionu bude vznikat nový závod slévárny hliníku zaměřený na automobilový průmysl. Vyznáte se v technologiích? Nabízíme Vám možnost být hlavním technologem, který uvede závod z pohledu procesů do provozu a stane se z něj OPERATION MANAGER CELÉHO ZÁVODU.

Technolog/Manažer ve slévárenství – nově vznikající závod

referenční číslo: 62F78CB2 | aktuálnost: 13. 9. 2016

Koho hledáme?
- Zkušenosti z oblasti slévárenství
- Znalost technologií slévárenství
- AJ na úrovni min B1+ (kooperace s vedením v zahraničí)
- Manažerské dovednosti
- Technicky zaměřené vzdělání

Jaký bude Vaše náplň práce?
- Zajištění vzniku výroby po technologické stránce
- Spolupráce na volbě technologií a nastartování projektu
- Určování vybavení, nastavení procesu kontroly atd.
- Po rozjezdu závodu možnost pokračovat na pozici Operation Manager závodu
- Kooperace se zahraničními technology, vedením

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
V případě, že se Vám neozveme do 14 dní, rádi se s Vámi spojíme s novou nabídkou.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha