Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Materialise s.r.o.

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11589680766 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu práce: Předlická 460/22, 400 02 Ústí nad Labem
Náplň práce:
1. Efektivní plánování výroby na základě požadavků projektových manažerů/obchodních týmů
2. Kontrola plnění plánu
3. Plánování/zadávání nových projektů do výroby
4. Sledování stavu projektů na denní bázi
5. Zadává/aktualizuje data v informačním systému společnosti
6. Komunikace s obchodními tými o stavu projektů na denní bázi
7. Pravidelná komunikace se všemi odděleními v rámci závodu
8. Práce na neustálém zlepšování procesu plánování
9. Dodržování systému jakosti QMS v rozsahu výkonu funkce
Požadujeme:
1. AJ - pokročilá slovem i písmem
2. Dobré organizační a komunikační schopnosti
3. Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
4. Schopnost rychlé reakce - řešení vzniklých problémů
5. Ochota učit se nové věci
6. Schopnost pracovat samostatně i v týmu
7. Proaktivní přístup
8. Zkušenost s plánováním výroby výhodou, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
Materialise je společnost založená v roce 1990 se sídlem v belgickém Leuvenu a se svými pobočkami po celém světě je přední mezinárodní společností v oboru aditivní výroby (také známé jako 3D tisk). Disponujeme největší kapacitou pro rychlé prototypování v Evropě, jsme dodavatelé softwarových inovativních řešení. V pobočce v České republice se zabýváme výrobou plastových dílů metodou vakuového lití.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na e-mail: darina.sramkova@materialise.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Materialise s.r.o., Darina Šrámková, darina.sramkova@materialise.cz