Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Schwan Cosmetics CR, s.r.o.

Odborní pracovníci v právní oblasti, bezpečnosti a v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10528650728 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Výběrové řízení proběhne dne 6.9.2016 v 9:00 h v prostorách vyhrazených zaměstnavatelem na adrese: Schwan Cosmetics CR, s.r.o., Průmyslová č.p. 176, Domoradice, 381 01 Český Krumlov 1.
Preventista BOZP a PO - vzdělávání úplné střední všeobecné/vysokoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. Úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 25.000,-- - 30.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost problematiky předpisů BOZP a PO, minimální praxe v oboru 3 roky, uživatelská znalost produktů MS Office, samostatnost, spolehlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), AJ/ NJ - výhodou. Náplň práce: pravidelné provádění interních kontrol a auditů BOZP a PO s reportingem, spolupráce s ostatními týmy a vedením společnosti, nastavování pravidel BOZP a PO včetně uvádění do praxe, tvorba systémové dokumentace, sledování legislativních požadavků v oblasti BOZP a PO, pomoc při řešení odstraňování nálezů a neshod, spolupráce a komunikace s dodavateli a orgány státní správy z oblasti BOZP a PO. Bonusy/prémie: příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. Plat. Kontaktní osoba: Bolechová Lucie Ing., e-mail: lucie.bolechova@schwancosmetics.cz. Ověřeno 16.8.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail