Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce nákladních vozidel

referenční číslo: 62A1356C | aktuálnost: 02.05.2017

JAROSLAV KALVODA

Česká stabilní firma s více jak dvacetiletou tradicí na trhu nejen v Čechách.

Náplň práce

Do našeho týmu přijmeme prodejce nákladních vozidel.

Požadujeme

- zkušenosti s nákladními vozidly (práce je vhodná i pro bývalé "kamioňáky")
- obchodního ducha s orientací na výsledek
- znalost minimálně anglického jazyka na komunikativní úrovni
- výhodou je ŘP sk. C
- pozitivně orientovaná osobnost
- flexibilita
- loajalita k zaměstnavateli

- obchod je podpořen inzercí
- vyřizování mailů
- jednání se zákazníky
- vyřizování podkladů pro asistentky prodeje
- spolupráce s automechaniky – asistenty

Nabízíme

- práce ve stabilní české firmě s dvacetiletou tradicí
- obědy na pracovišti
- telefon
- firemní akce
- provizní odměna - horní hranice není určena

Volejte, pište - rádi se s Vámi setkáme !

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: Roudnice 72

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita