Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DAGRO Plzeň s.r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11545440715 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Požadavky: praxe ve výrobě výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, trestní bezúhonnost, ochota pracovat ve 3sm. provozu, kladný přístup k práci, pečlivost, dobrý zrak.

Náplň práce: manipulace a zvládnutí prac. úkonů s ručním nářadím (špachtle, horkovzd. fén, nůž, případně skalpel) na ořezávání a začištění dílů - po příslušné instruktáži a zácviku, nanášení lepidla na plast a jiné korpusy, čalounění dílů interiéru, ručně dotvarovat a vyhlazovat povrchy, povolovat různé zdobné prvky jako švy.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, po zkušební době stravenky + další bonusy
Pracovní smlouvu uzavíráme 2x na půl roku na dobu určitou, potom na dobu neurčitou.

V případě zájemu posílejte e-mail: vitova@dagro.cz nebo volejte na tel. 604994284 p. Vítovou a domluvte si osobní schůzku.
Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 100 - 125 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DAGRO Plzeň s.r.o., Linda Vítová, vitova@dagro.cz, +420 604 994 284