Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní

referenční číslo: 627690C2 | aktuálnost: 05.10.2016

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na Hlavní účetní na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

komplexní činnost týkající se vedení účetnictví včetně zpracovávání účetních uzávěrek a daňových přiznání
odpovědnost za vedení účtárny
Vypracování veškerých ekonomických plánů společnosti
Vyhodnocování plánovaných a skutečných dat a interpretace výsledků

Požadujeme

VŠ ekonomického směru podmínkou
znalost finanční, účetní a daňové problematiky podmínkou
praxe v oboru minimálně 5 let
ekonomické a analytické myšlení
osobní přístup, samostatnost, loajalita, pečlivost,
flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
organizační schopnosti

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií poštou nebo e-mailem .

Poskytnutí osobních údajů
Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s.
Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Nabízíme

Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
Motivační finanční ohodnocení
Slevy na produkty společnosti
Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
Částečně flexibilní pracovní doba
Bezplatná poradenství v oblasti právní problematiky
Možnost až týdne dovolené navíc
Finanční odměny při životních jubileích
Stravenky

Finanční ohodnocení:
Roční mzda 850.000 – 1.000.000,- Kč

Mzda: 67 000 - 84 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní, hlavní účetní, účetní metodik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální