Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11545720754 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Pracovní poměr na dobu na dobu určitou 1 rok s předpokladem změny pracovního poměru na dobu neurčitou. Nástup je možný ihned, příp. podle vzájemné dohody.
Platová třída 8. v tarifním rozpětí 14.540,- Kč až 21.920,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování.
Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou; osobnostní předpoklady, příjemné vystupování, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, vysoká pečlivost, důslednost, časová flexibilita; uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet, e-spisová služba). Uvítáme základní orientaci v předpisech platných pro veřejnou správu, přehled v oblasti projektového řízení a schopnost komunikovat v anglickém nebo německém jazyce.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů do výběrového řízení je dne 14. října 2016.
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 540 - 21 920 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail