Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality ve strojírenství

referenční číslo: 12547 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Máte zkušenosti ve výrobním prostředí a říkají Vám něco pojmy Ishikawa, FMEA nebo 8D reporty? Jste komunikativní osobnost s analytickým myšlením a ovládáte německý nebo anglický jazyk? Chcete se dále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou a stabilní společnost na Boskovicku? Pokud jsou Vaše odpovědi „ano“, reagujte na pracovní pozici INŽENÝR KVALITY ve STROJÍRENSTVÍ právě teď

Úspěšná a stabilní společnost hledá kandidáty na pozici:

INŽENÝR KVALITY ve STROJÍRENSTVÍ (27 - 35 000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace a vedení reklamací zákazníků
  • Hledání příčin výrobních problémů
  • Spolupráce při zlepšování zákaznické kvality
  • Tvorba kvalitativních reportů (8D, FMEA, root cause analysis)
  • Řešení interních auditů a komunikace s nadřízenými

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ Vzdělání technického směru
  • Min. 1 rok zkušeností v kvalitě
  • NJ/AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality, six sigma výhodou
  • Odolnost vůči stresu a prezentační schopnosti
  • Analytické myšlení a schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Práce v úspěšné strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy
  • Závodní stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Boskovicko

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha