Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog

referenční číslo: 6257C9FE | aktuálnost: 06.03.2018

Tawesco Automotive s.r.o.

Jsme zavedená výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl.

Technolog

Co Vás čeká

  • Zodpovědnost za technické výkresy a dokumentaci dodanou zákazníkem týkající se výrobků a udržuje ji, zodpovědnost za její změnové služby
  • Vytváření a aktualizace technické dokumentace pro interní užití,
  • Navrhování změn rozmístění instalací a strojů za účelem optimalizace materiálových (výrobních) toků a maximálního využití prostoru
  • Vedení a aktualizace interního archivu technických norem a výkresů nástrojů a přípravků (speciálního nářadí)
  • Spolupráce při navrhování nových matric a nástrojů
  • Spolupráce při úpravě matric a nástrojů stávajících výrobků
  • Řízení a zavádění nových i modifikovaných výrobků/dílů
  • Spolupráce při výrobě ověřovacích sérií a náběhu sériové výroby

Co od Vás očekáváme

Základní požadavky:

  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • znalost konstrukce lisovacích nástrojů
  • orientace v informačních technologiích
  • znalost systému jakosti, ISO 9001, ISO/TS 16949

Další požadavky:

  • zkušenosti v automotive sektoru výhodou
  • samostatnost, iniciativa, kreativita, pozornost, flexibilita, bezkonfliktnost,
  • organizační schopnosti, schopnost prezentace projektu,
  • schopnost analytického myšlení, prostorová představivost,
  • odolnost vůči zátěži, pracovitost a chuť učit se novým věcem

Co nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení v perspektivním oboru
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost získání náborového příspěvku ve výši 15000,-Kč při doporučení dalšího zájemce o práci ve společnosti
  • očkování proti chřipce zdarma
  • sleva na mobilního operátora

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Jirenská 1500, Úvaly, 25082

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technik přípravy výroby, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy