Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista nákupu a plánování výroby

referenční číslo: 13177 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Máte dobré komunikační a organizační schopnosti?

Zkušenosti s plánováním výroby a nákupem materiálu?

Hovoříte anglicky?

Láká Vás možnost pracovat pro významnou mezinárodní společnost?

Pokud ano, neváhejte se nám představit

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Náplň práce

  • Nákup přímého a nepřímého materiálu na základě požadavků jednotlivých oddělení
  • Zodpovědnost za plánování nákupu zásob
  • Samostatné vedení jednání s dodavateli
  • Spolupráce s nákupním oddělením při hodnocení dodavatelů
  • Spolupráce s oddělením kvality při vyřizování reklamací
  • Zodpovědnost za přípravu podkladů a dokumentace pro expedici
  • Podpora ekonomického úseku při párování a kontrole faktur
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti nákupu a plánování výroby min. 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní středně pokročilé úrovni
  • Dobré analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost SAP podmínkou
  • Aktivní samostatný přístup při řešení problémů

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního i osobnostního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy na základě plnění stanovených cílů
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Týden dovolené navíc
  • Přátelské prostředí
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha