Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník pro čechy – výrobní stroje

referenční číslo: 10833 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Hledáte uplatnění na obchodní pozici ve strojírenství? Jste technický typ, rádi pracujete samostatně a chcete být součástí významné mezinárodní společnosti na pozici OBCHODNÍK pro ČECHY – VÝROBNÍ STROJE?

Pak nám neváhejte zaslat CV

Mezinárodní společnost, výrobce strojů pro opracování plechů posiluje svůj tým na pozici:

OBCHODNÍK pro ČECHY – VÝROBNÍ STROJE

Náplň práce

  • Odpovědnost za prodej ve svěřených regionech
  • Péče o zákazníky
  • Akvizice a navazování nových obchodních vztahů
  • Technické poradenství u zákazníka
  • Jednání o cenách a obchodních podmínkách

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření výhodou
  • Víceleté obchodní zkušenosti ve strojírenském průmyslu
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Znalost němčiny výhodou
  • Ochotu cestovat v ČR
  • Výborné vyjednávací schopnosti, samostatnost, reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Automobil i k soukromému využití
  • Výborné mzdové podmínky včetně ročních bonusů
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávání
  • Práci formou home office
  • Místo výkonu práce: Čechy (především západní a střední Čechy, Plzeňský kraj)

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha