Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10823250786 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Kontaktní osoba:
životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz

Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu.

Náplň práce
- příprava smluv o dílo a subdodavatelských smluv, harmonogramů (poptávky, vyhodnocení, výběr dodavatele)
- komunikace s TDI, investorem
- koordinace stavba, příprava
- vedení agendy stavby
- příprava podkladů pro realizaci staveb, fakturaci, objednávky
- ekonomické řízení nákladů stavby
- příprava změnových listů, kontrola PD výkazů výměr

Požadavky na zaměstnance:
- pokročilá znalost MS office (Excel, Word..)
- znalost rozpočtových programů
- orientace v cenách stavebních prací
- kontrola projektové dokumentace a cenových výměr
- znalost výkresové dokumentace
- samostatnost
- odpovědnost za vedení zakázky
- týmová spolupráce
- schopnost vést jednání (kontrolní dny)
- praxe v oboru min. 2 roky
- autorizace v oboru dopravní stavby, nebo pozemní stavby výhodou

Nabízíme:
Práci a zázemí ve stabilní společnosti, příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje, motivující mzdové ohodnocení, stravné v maximální výši, mobilní telefon.

Místo výkonu práce:
Vysspa Sports Technology, s.r.o., Rychtaříkova 1, 301 00 Plzeň

Pracovní poměr:
- plný pracovní úvazek
Mzda:
24 000 - 28 000 Kč
Po zapracování individuální domluva.

Nástup IHNED

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VYSSPA Sports Technology s.r.o., Mgr. Michaela Matějíčková, michaela.matejickova@vysspa.cz, +420 725 809 042