Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ISS Facility Services s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti úklidu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11206070792 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Požadujeme: vzdělání - minimálně SOU, schopnost vedení týmu, schopnost rozhodovat a pohotově jednat, velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti, nadšení pro práci s lidmi, stresuodolnost a fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu a ochotu pracovat v noci,o víkendech a svátcích, organizační schopnosti, dovednost práce s PC (Office, Windows, Excell) - výhodou, řidičský průkaz sk.B
Náplň práce: řízení zakázek, řízení práce a vedení týmu lidí (dělnické profese), pravidelná kontrola pracovních činností podřízených, pravidelná kontrola kvality práce, péče o své podřízené, komunikace s klienty,péče o klienty,nábor nových zaměstnanců (brigádníků),administrativní činnost (podklady pro fakturaci, mzdy, směny, kalkulace, objednávky materiálu,…)
Nabízíme: stabilní pracovní místo v silné mezinárodní společnosti, prostor pro vlastní seberealizaci, práci na HPP s pružnou pracovní dobou, zaměstnanecké výhody:možnost služebního vozidla, služební mobil,
nástup IHNED, stravenky, odměny dle výsledků

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail