Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Internet shop s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11528450777 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Zájemci se dostaví ve čtvrtek mezi 14:00 až 15:00 hodinou na kontaktní adresu
Prokazatelná praxe ze zákaznického servisu a se školením týmu
CO BUDETE DĚLAT?
Plánovat a realizovat školení zaměstnanců
Individuální koučink zaměstnanců
Příprava a realizace konceptu školení zaměstnanců
Monitorovat a aktualizovat školící procesy
Hodnotit členy týmů
CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
" anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího
" perfektní znalost českého jazyka
" zkušenost s vedením a se školením týmu
" profesionální vystupování
" výborné komunikační dovednosti a prozákaznický přístup
" znalost práce na počítači
" chuť pracovat v týmu a zdokonalovat své znalosti
" vysokou míru empatie a trpělivosti
CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?
" spolupráci na HPP ve stabilní a rychle rostoucí firmě
" mladý a přátelský kolektiv
" pravidelnou zpětnou vazbu
" vzdělávací plán, jazykové kurzy, aj.
" stravenky, zaměstnanecké slevy a další výhody
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha