Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KRÁSNÁ PÁLAVA s.r.o

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10389850712 | aktuálnost: 13. 10. 2016

16.8.2016/ Kuchař/ka na postu přílohy - vychystávání snídaní, příprava malých studených a teplých chodů, přílohy, finální úprava pokrmů při výdeji. Požadujeme zájem o obor, časovou flexibilitu, zdravotní průkaz. Praxe není podmínkou. Kuchyně je zaměřena na lokální tvorbu pokrmů s důrazem na sezónní suroviny s využíváním vlastních surovin z našich zdrojů. Výhody: možnost přespání mezi směnami, získávání nových zkušeností v oboru, personální strava, personální oblečení. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na čísle 725 267 821/ 724 548 101 ve všední dny od 9 do 20 hodin nebo emailem: roztocil@cafefara.cz nebo osobně na adrese Café fara, Klentnice 166.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail