Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11492430797 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Místo výkonu práce - Ostrava

Náplň práce:
-práce na mezinárodních projektech
-aktivní řešení problémů projektů se zákazníky a dodavateli
-tvorba CAD návrhů ve 3D
-podpora činnosti u zákazníka (stavby automobilů, rozjezd sériové výroby).
-plánování/řízení přípravy prototypových vzorků, ověření návrhu výrobků v souladu s časovým plánem projektu
-technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem.
-účast u zákaznických auditů a auditů kvality u svěřených projektů
-podpora při zavádění do výroby
-podle potřeby vedení malého konstrukčního týmu

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání technického zaměření
-praktická zkušenost v oblasti mechanické konstrukce
-zkušenosti s vedením projektů
-znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)
-anglický jazyk nebo německý jazyk – středně pokročilá úroveň
-technické, analytické myšlení, schopnost řešení problémů
-nástup možný po dohodě

Co nabízíme:
-zázemí silné mezinárodní společnosti
-motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
-příspěvek na dopravné
-5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, penzijní připojištění,
-možnost odborného a kariérního růstu
-flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha