Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

.NET software engineer

referenční číslo: 12337 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Jsi zběhlý v .NET technologiích a programování je tvůj denní chleba? Umíš anglicky a chceš jazyk aktivně používat? Láká tě práce na inovativním projektu?

Pošli nám své CV Hledáme nadšence na pozici

.NET SOFTWARE ENGINEER

Náplň práce

  • Vývoj vícevrstvých webových aplikací
  • Spolupráce s QA – vývoj a implementace testovacích postupů
  • Integrace webových systémů partner a sponzorů
  • Podíl na rozvoji vnitřního Knowledge Management Systems

Požadujeme:

  • Min. 3 roky praxe v jazyce C# či VB.net
  • Dobrá znalost SQL a Stored Procedures
  • Znalost Javascript a/nebo framworků jako jQuery, Angular atd.
  • Výhodou znalost vývojového prostředí Visual Studio 2013 či TFS

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené (zvyšování v závislosti na počtu let ve firmě)
  • Smlouva na dobu neurčitou, flexibilní pracovní doba
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní pojištění, plně hrazené životní pojištění po zkušební době
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Možnost služebních cest do zámoří
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha