Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Vedoucí výroby - Praha - Stránčice - zajímavé

referenční číslo: 61E0D5D5 | aktuálnost: 26. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště v Praze - Stránčicích vhodné kandidáty na pozici vedoucí výroby.

Náplň práce:
- řízení obchodních, technických, technologických a výrobních činností
- zabezpečování provozu strojních zařízení
- zabezpečování realizace výrobních zakázek
- zabezpečování ekonomické efektivnosti výroby
- kontrola a řízení kvality výroby
- koordinace a řízení lidí ve výrobě

Požadujeme:
- SŠ vzdělání - ideálně technického (strojního, stavebního apod.) směru
- min. 3 roky praxe ve stavebnictví
- řídící praxi min. 2 roky
- zkušenosti se strojní výrobou - výhodou
- znalost konstrukce strojů - výhodou
- řídící, organizační a komunikační schopnosti
- schopnost prosadit se, získat autoritu
- spolehlivost, zodpovědnost
- komunikativnost, samostatnost
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- aktivní znalost práce na PC (MS OFFICE)
- ŘP sk. B
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno IHNED

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v Praze - Stránčicích
- zajímavou a perspektivní práci v stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- velmi zajímavé platové podmínky
- odborná školení, program zaměstnaneckých výhod, zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, sport, regeneraci apod.)

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha - Stránčice

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha