Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tesco Stores ČR a.s.

Kontroloři kvality potravin a nápojů, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11434450793 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Pracovník oddělení kontroly cen a marketingu má na starost tisk a roznos správných regálových etiket (změny cen), zajišťuje tisk drobných propagačních materiálů na prodejně, eviduje a hlásí technické potíže prodejny. Práce převážně na ranní a noční směny. Nástupní mzda při úvazku 37,5h 15.254,- se po 6ti měsících navyšuje na 16.791,- Ke mzdě příplatky za víkendy, svátky a práci v noci. Po 6ti měsících převod smlouvy na dobu neurčitou.
Nabízíme:
Za každý odpracovaný rok 1 den rekondičního volna (max. 6), po 6ti měsících zaměstnanecká karta se slevou na nákupy v Tesco, slevy u smluvních obchodních partnerů, zvýhodněné závodní stravování (13,-)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 250 - 16 790 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail