Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme pomocnou administrativní sílu do oddělení nákupu. Náplní práce je podpora oddělení nákupu a komunikace se zákazníky. Praxe je vítaná, ale není nutná, zaučíme vás! Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, práci v pohodovém týmu a příjemném prostředí mezinárodní společnosti. Pozice umožňuje další profesní růst. Nástup dohodou.

Administrativní podpora nákupního oddělení

referenční číslo: 6704 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme pomocnou administrativní sílu do oddělení nákupu. Náplní práce je podpora oddělení nákupu a komunikace se zákazníky. Praxe je vítaná, ale není nutná, zaučíme vás Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, práci v pohodovém týmu a příjemném prostředí mezinárodní společnosti. Pozice umožňuje další profesní růst. Nástup dohodou.

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- SŠ vzdělání, uživatelská znalost pc
- znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- mzda 80 Kč/hod
- dlouhodobou spolupráci
- příjemné pracovní prostředí
- možnost profesního růstu
- získání praxe

Místo pracoviště: Liberec

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail