Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Jihomoravská akciová, a.s.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11344310730 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Popis pozice:
-samostatná a kompletní obsluha CNC ohraňovacího lisu
-obsluha, seřizování, ošetřování a údržba CNC obráběcích strojů
-provádění ohýbání dílců (kusová i sériová výroba) na základě výkresové dokumentace
-provádění obráběčských prací na základě dokumentace, programů a požadavků, kontrola rozměrů výrobků

Požadujeme:
-ukončené SOU nebo SŠ v oboru
-ZNALOST ŘÍDÍCÍHO SYSTÉMU FANUC NUTNÉ
-znalost čtení technické dokumentace
-praxe na CNC strojích
-důslednost a technickou zdatnost, manuální zručnost
-samostatnost, zodpovědný přístup k práci, pečlivost, flexibilitu
-ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:
-pracoviště: Třebíč Borovina, bývalý areál BOPO
-jednosměrný provoz, pracovní úvazek 40 hod./týden
-stravenky
-perspektivní dlouhodobé zaměstnání
-práce s moderní technologií (r.v. strojů 2015)
-možnost služebního bytu v areálu firmy
-vhodné také pro osoby OZP

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 22 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Jihomoravská akciová, a.s., Bc. Jana Husáková, husakova@jma.as, +420 561 200 530