Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pokladnu ve velkoobchodu v Čestlicích. Předchozí zkušenosti s prací na pokladně nejsou vyžadovány, zaškolení proběhne na prodejně. Brigáda je vhodná pro studenty, osoby evidované na ÚP či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání. Směny jsou ve dnech 12.10 a 13.10. od 8:00- 20:00. V případě zájmu nabízíme půlení směn.

Pokladní v hobbymarketu - 130 Kč/hod.

referenční číslo: 6953 | aktuálnost: 10. 10. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pokladnu ve velkoobchodu v Čestlicích. Předchozí zkušenosti s prací na pokladně nejsou vyžadovány, zaškolení proběhne na prodejně. Brigáda je vhodná pro studenty, osoby evidované na ÚP či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání. Směny jsou ve dnech 12.10 a 13.10. od 8:00- 20:00. v případě zájmu nabízíme půlení směn.

Požadujeme:

- minimální věk 18 let
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost
- hmnotnou zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 130 Kč/hod.
- zaškolení na pokladně
- možnost dlouhodobé spolupráce
- příjemné pracovní prostředí
- smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
- výbornou dopravní dostupnost

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail