Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11172010794 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pracovní poměr na dobu na dobu určitou 1 rok, poté lze změnit pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup je možný ihned, příp. dle dohody.
Platová třída 9. v tarifním rozpětí 15.170,- Kč až 22.810,- Kč (podle zápočtu let odborné praxe) + poskytnutí dalších pohyblivých složek platu po zapracování.
Požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou technického směru; znalost příslušných zákonných norem vztahujících se k údržbě a opravám dětských hřišť, komunikací a malých vodních děl ve veřejné zeleni, stavebního zákona včetně navazujících předpisů a technických podmínek; velmi dobré komunikační schopností pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, příp. GIS), řidičský průkaz skupiny B. Vítána je praxe při správě majetku či údržbě dětských hřišť nebo opravách komunikací a jiných staveb ve veřejném prostoru.
Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/
Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 17. srpna 2016.
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 170 - 22 810 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail