Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Nástrojář forem pro plasty

referenční číslo: 9528 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte praxi z nástrojárny či lisovny a chcete se profesně věnovat převážně formám pro vstřikovací lisy na plasty? Je pro Vás nejpřednější firma, která má do budoucna dostatek zakázek a může Vám tak zajistit stabilitu pracovního místa?

Mezinárodní firma působící v Olomouckém kraji hledá šikovné nástrojaře na pozici Formíř pro vstřikolisy – zašlete nám svůj strukturovaný životopis s rozepsanou praxí na níže uvedenou adresu.

NÁSTROJÁŘ FOREM pro PLASTY (25.000 – 33.000 Kč)

Náplň práce

  • Ruční úpravy a modifikace forem pro vstřikolisy
  • Zodpovědnost za stav forem připravených pro výrobu – čištění, seřizování a údržba
  • Provádění funkčních zkoušek forem
  • Plánování preventivních opatření a úprav
  • Podílení se na zefektivňování výroby, udržování čistoty a bezpečnosti dle směrnic firmy

Požadujeme:

  • SOU/SŠ ve strojírenství nebo praxe v oboru
  • Prokazatelná praxe s údržbou forem pro plast
  • Orientace v technologických procesech vstřikování plastů
  • Další zámečnická praxe, obráběčské práce, svářečské průkazy apod. výhodou
  • Zodpovědný přístup a loajalita zaměstnavateli

Nabízíme:

  • Stabilitu pracovní pozice s nadstandartním finančním ohodnocením
  • Možnost podílet se na rozvoji rostoucí mezinárodní firmy
  • Firemní program dalšího vzdělávání
  • Další benefity po zapracování
  • Místo výkonu práce je v Olomouckém kraji

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha