Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista pro environment, health AND safety

referenční číslo: 11906 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Vyznáte se v normách ISO 14001 a OHSAS 18001 a pracoval jste v této oblasti pro mezinárodní výrobní firmu? Máte zkušenosti na to, nezastávat pouze roli technika BOZP, ale chopit se klíčové role, kdy budete celý EHS systém nastavovat?

Pak nám zašlete životopis v AJ (ideálně i v ČJ) na pozici:

SPECIALISTA pro ENVIRONMENT, HEALTH AND SAFETY

Náplň práce

  • Propagovat firemní politiku EHS
  • Motivovat zaměstnance k dodržování směrnic v souladu se státními, lokáními i korporátními směrnicemi
  • Vytvořit systém managementu pro EHS
  • Nastavovat procesy neustálého zlepšování pro redukci úrazů na pracovišti, redukci odpadů a plýtvání energií dle norem ISO 14001 a OHSAS 18001
  • Provádět školení na EHS, prevenci rizik

Požadujeme:

  • Alespoň bakalářský titul přímo v oblasti bezpečnostního inženýrství či příbuzných oborů jako průmyslové, chemické či strojní inženýrství
  • Orientace v zákonech a regulacích týkajících se problematiky EHS (tuzemské i mezinárodní)
  • 5 let zkušeností na vedoucí pozici v oblasti EHS pro mezinárodní společnost
  • Znalost metodik neustálého zlepšování, nástrojů Six Sigma
  • Výborné komunikační dovednosti v anglickém i českém jazyce

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se společnosti
  • Prostředí moderní automatizované výroby, čistý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování přímo v podniku (velký výběr a nízké ceny)
  • Bonusy za nulovou absenci 1000 Kč měsíčně
  • Lokalita: okres Olomouc

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha