Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KAMPI OFFICE s.r.o.

Ostatní řídící pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11021450789 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pracoviště: Velkomoravská 3243/35, 695 01 Hodonín. Náplň práce: Řízení, organizace a kontrola práce pracovníků údržby, sestavování denního plánu, plánování úkolů,zodpovědnost za efektivitu a kvalitu práce pracovníků údržby.
Požadujeme výborné komunikační, organizační a technické schopnosti, pozitivní myšlení a flexibilitu, vysokou míru samostatnosti a spolehlivosti, smysl pro pořádek a čistotu, kladný vztah ke svěřeným hodnotám, řidičský průkaz skupiny B,uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet).
Nabízíme: zázemí a zkušenosti zavedené stabilní a dynamicky se rozvíjející české výrobní firmy,samostatnou práci s vysokou mírou odpovědnosti,pevnou složku mzdy s motivačním ohodnocením výsledků a aktivity, možnost seberealizace a dlouhodobého pracovního uplatnění, služební automobil a mobilní telefon.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na adresu: ivana.petricova@kampioffice.cz. Ohledně termínu pohovoru Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail