Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/referentka do oddělení chemie a životního prostředí

referenční číslo: 617CBA0C | aktuálnost: 15.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který působí v oblastech technické normalizace, metrologie, státního zkušebnictví a harmonizace technických předpisů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/referentka do oddělení chemie a životního prostředí.

Náplň práce:
• Metodická a rozborová činnost v oblasti technické normalizace včetně tvorby norem a koordinace těchto činností na celostátní úrovni
• Posuzování a koordinace stanovisek k dokumentům mezinárodních a evropských normalizačních organizací a komplexní zajišťování celostátní agendy v oblasti technické normalizace

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání chemického zaměření
• Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
• Uživatelskou znalost MS Office
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• Ochotu a schopnost rychle se učit novým věcem

Nabízíme:
• Nástup ihned nebo dle dohody
• Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD)
• Finanční ohodnocení v souladu s NV ČR č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
• Pružné rozvržení pracovní doby
• Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost
S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha

Obor: Administrativa, Potravinářství a chemie, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské