Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VM - Incom spol. s r. o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10964950714 | aktuálnost: 9. 7. 2016

PŘÍJÍMACÍ A GARANČNÍ TECHNIK - SŠ vzdělání ( technický směr výhodou), odborné znalost z oboru opravárenství vozů, zkušenosti v komunikaci s klienty - podmínkou, připravenost dále se odborně vzdělávat, dobrá znalost práce na PC, komunikativní znalost NJ výhodou, časová nezávislost, ŘP skupiny B, pracovní náplň: koordinace přijímání a zpracování objednávek vozidel na servis, komunikace se zákazníkem ( příjem vozu do opravy, výdej vozu z opravy), reporting, spolupráce při plnění cílů společnosti, organizace a koordinace procesů na středisku, dohled nad logistikou a vývozy a dodávkami vozidel, zástup a asistence skladníka , životopisy zasílejte na danou adresu nebo uvedený e-mail

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail