Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALPS Electric Czech, s.r.o.

Specialisté v oblasti personálního řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10922840783 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Popis činnosti: KOORDINÁTOR VŠEOBECNÝCH ZÁLEŽITOSTÍ je podpůrná pozice v oddělení HR. Ideálním kandidátem je absolvent/ka se zájemem o kariéru v oblasti HR. Bude odpovědný za podporu v oblasti administrativních činností - náborového procesu nových zaměstnanců, bude účasten pohovorů a assesment center. Bude zajišťovat agendu pracovních smluv, informování nových zaměstnanců a komunikaci s personálními agenturami. Bude zapojen do práce s daty - bude vytvářet celou řadu různých HR reportů. Bude rovněž zapojen do organizace a administrace vzdělávání zaměstnanců. Bude pověřen kontrolou dodržování a vyžadování dodržování pravidel firmy. Bude rovněž řešit otázku péče o expatriaty a správu menšího firemního vozového parku (osobní vozidla).
Kvalifikační předpoklady: min. středoškolské HR nebo ekonomické zaměření a/nebo technické zaměření, technické myšlení výhodou, znalost AJ min. na komunikativní úrovni nutností, dobré komunikační schopnosti, silná osobnost, dobré vyjednávací schopnosti, ŘP sk. B podmínkou, znalost MS Office, e-mailu na dobré úrovni, schopnost pracovat pod tlakem a dobře snášet stres, časová flexibilita, odpovědnost, konstruktivita.
Nabízíme: práci v dynamickém kolektivu a příjemném pracovním prostředí, možnost seberealizace v klíčových pozicích, příležitosti pro absolventy - zaškolení pro ty, kteří nemají vzdělání v oboru včetně možnosti trvalého růstu, zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru, 25 dní dovolené, možnost celodenního stravování za dotovanou cenu.
V případě zájmu o osobní návštěvy si prosím sjednejte termín předem tak, abychom Vám mohli věnovat dostatek času.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail