Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa Národního parku České Švýcarsko

Technici v oblasti lesnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11208570773 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Místo výkonu práce: Jetřichovice, lesnický úsek Mezná.
Požadavky: vzdělání lesnického zaměření, znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B (T výhodou), trestní bezúhonnost, zbrojní průkaz, lovecký lístek.
Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílat do 23. 9. 2016 na e-mail nebo adresu Pražská 52, 407 46 Krásná Lípa.
Náplň práce: organizace a řízení výroby na lesnickém úseku o výměře cca 800 ha, příprava podkladů pro roční projekty lesnických činností, provádění kontroly technologické kázně, vyhotovování výkazů o práci, výrobě, zásobách dřeva a vedení předepsané evidence.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 170 - 22 810 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha