Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Flexibilní brigáda ve výrobě – Brno, až 93,5 Kč/hod.

referenční číslo: 3914 | aktuálnost: 4. 12. 2016

Pro brněnskou pobočku britské společnosti věnující se tvorbě a zpracovávání plastů hledáme zručné brigádníky (muže) na pomocné práce ve výrobě. Náplní práce zde může být například obsluha CNC stroje, čistění výlisků, případně jejich kontrola a kompletace (na vše budete před směnou řádně zaškoleni).

Výhodou této brigády je volba směn vždy na týden dopředu. Směny si zvolíte dle Vašich časových možností (není problém tedy například odjet na dovolenou). Na výběr jsou ranní, odpolední a noční směny od pondělí do pátku.

V případě zájmu prosím odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte uvést, jaké jsou Vaše časové možnosti

Požadujeme:

– věk nad 18 let
– čistý trestní rejstřík
– fyzická zdatnost, manuální zručnost

Nabízíme:

– odměnu 85 Kč/hod. příplatek na noční směny 8,5 Kč/hod.
– vlastní volbu směn (pondělí-pátek, případně ranní, odpolední, noční)
– možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu
– spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
– místo výkonu práce v Brně (CTPark – Slatina)

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail