Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KRAL&PARTNER, s.r.o.

Odborní pojišťovací poradci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10080430703 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Místo výkonu práce: Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Náplň práce:
-komunikace s klienty
-analýza potřeb klientů
-vytváření nabídek a uzavírání smluv
-péče o stávající i nové klienty
-akvizice vlastních klientů a rozvoj obchodních aktivit v dané oblasti
-doprovodná administrativní činnost

Požadujeme:
ÚSO s maturitou, čistý trestní rejstřík, platný řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič/ka , dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, orientace na klienta, obchodního ducha, samostatnost, cílevědomost, flexibilita, spolehlivost, ochotu na sobě pracovat a vzdělávat se, aktivní přístup.

Nabízíme:
-velmi motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
-perspektivní práci v zázemí silné společnosti
-flexibilní pracovní dobu
-systém kontinuálního bezplatného kvalitního vzdělávání
-možnost osobního a karierního růstu s prostorem pro seberealizaci
-možnost počáteční finanční podpory pro nové perspektivní konzultanty
-možnost celoživotní kariéry
-nástup možný ihned

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

KRAL&PARTNER, s.r.o., Kateřina Miklová, kralpartner.administrativa@seznam.cz