Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné pracovníky se zájmem o dlouhodobou brigádu ve výrobě pneumatik. Nabízíme možnost volby směn dle Vašich časových možností (3-směnný provoz pondělí - pátek, nepřetržitý provoz sobota-neděle). Brigáda je vhodná např. pro absolventy i pro uchazeče v registru ÚP. Samozřejmostí je plné zaučení. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Otrokovice. Náplň práce: - navažování gumárenských směsí - práce s chem. látkami - vybalování materiálu - pomocné práce ve v

Pomocné práce ve výrobě v Otrokovicích - až 160 Kč/hod.

referenční číslo: 6878 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné pracovníky se zájmem o dlouhodobou brigádu ve výrobě pneumatik. Nabízíme možnost volby směn dle Vašich časových možností (3-směnný provoz pondělí - pátek, nepřetržitý provoz sobota-neděle). Brigáda je vhodná např. pro absolventy i pro uchazeče v registru ÚP. Samozřejmostí je plné zaučení. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Otrokovice.

Náplň práce:
- navažování gumárenských směsí
- práce s chem. látkami
- vybalování materiálu
- pomocné práce ve výrobě
- zpracování přebytků a zbytků materiálu

Požadujeme:

- manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- ochotu pracovat na směny
- min. ukončené vzdělání: vyučen

Nabízíme:

- mzdu až 160 Kč/hod.
- výkonnostní prémie
- nadstandardní příplatky (odpolední, noční, víkend atd.)
- dotované stravování
- možnost přechodu do pracovního poměru
- zázemí stabilní společnosti

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha