Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Antonín Kobliha

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11235460725 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
- obsluha zařízení na nanášení práškových barev; nanášení práškových barev na vyrobené dílce(lakování); čištění a údržba zařízení určené k lakování; příprava povrchů pro nátěry a odstranění poškozených nátěrů, koroze a znečištění povrchu, oprava prasklin a nanášení tmelů a nátěrů; pravidelná kontrola vyrobených dílů v souladu s plány kvality

Požadujeme:
- praxe - nutná

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kobliha.a@seznam.cz
- telefonicky na čísle 602 729 482 - pan Antonín Kobliha

Místo výkonu práce: Antonín Kobliha, Klokočí, 753 61 Hranice 4

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha