Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik validací - absolvent

referenční číslo: 3119 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Jste absolventem VŠ technického směru a láká Vás optimalizace procesů ve strojírenství? Neváhejte, na šanci pro šikovného absolventa technických oborů nenarazíte každý den, požadujeme dobrou znalost angličtiny a ochotu absolvovat zahraniční školení

Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Olomoucku hledá vhodného kandidáta/tku na pozici

TECHNIK VALIDACÍ - ABSOLVENT

Náplň práce

  • Práce s řízenou dokumentací
  • Kontrola technických dat a jejich správa
  • Zpracování protokolů a reportů týkajících se validace
  • Spolupráce s kvalitáři a technology
  • Začleňování nových zařízení a materiálů do výroby

Požadujeme:

  • VŠ technického směru, strojírenství, procesní inženýrství, řízení jakosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi na oddělení kvality ve výrobní společnosti považujeme za velkou výhodu
  • Analytické myšlení, komunikativnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost zahraničního zaškolení
  • Účast v projektovém řízení
  • Práci na Olomoucku
  • Nástup možný ihned, případně dle domluvy

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha