Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Národní dům Frýdek-Místek "příspěvková organizace"

Ostatní uklízeči a pomocníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11407530771 | aktuálnost: 24. 9. 2016

A16 23/9/2016
nepravidelná pracovní doba
Náplň práce:
" zajišťování úklidových prací administrativních a veřejných prostor v objektech organizace (Národní dům, Kino Petra Bezruče, Kulturní dům Lískovec)
" příprava prostor pro konání kulturních akcí
" průběžná kontrola interiéru a exteriéru spravovaných objektů
" spolupráce při kontrole dodržování bezpečnosti práce a požární ochrany
Požadavky:
" praxe v oboru výhodou
" zručnost
" zodpovědnost a spolehlivost
" schopnost týmové práce
Náležitosti nabídky uchazeče:
" jméno a příjmení
" datum a místo narození
" místo trvalého pobytu
" stručný životopis
" kontaktní adresu (liší-li se o místa trvalého pobytu)
" e-mailovou adresu a telefonický kontakt
Jedná se o práci na plný/popř. částečný úvazek s nepravidelnou pracovní dobou na dobu určitou, s výhledem na uzavření smlouvy na dobu neurčitou.

Další informace na tel. 777 728 095 (Vlastimil Matějka, manažer provozu).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 10 000 - 12 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha