Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mektec CZ s.r.o.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10229950771 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání, výborná znalost japonského jazyka, víceleté profesní zkušenosti v oblasti výroby flexibilních plošných spojů a v oborech TCD, TPS, designu a systému Kaizen, zkušenosti s analýzou výrobních postupů, znalosti metod řízení jakosti ve výrobě, zkušenosti s optimalizací procesů a zaváděním opatření na zvyšování efektivnosti a kvality výroby na jednotlivých pracovištích, znalost lean managementu a metody 5S, komunikační schopnosti, zodpovědnost
Náplň práce: Zjišťování resp. ověřování normových časů u nových sériových výrobků, plánování stavby nových výrobních linek pro flexibilní plošné spoje dle TCD a dle pravidel lean managementu, komunikace s japonským mateřským závodem ohledně novinek v oblasti TCD a designu a jejich následné uplatnění v provozu, uplatňování nástrojů kvality, komunikace s japonskými dodavateli výrobních zařízení a při jejich údržbě, spolupráce na designu flexibilních plošných spojů a výrobních nástrojů, optimalizace produktu (proces a časy), ve spolupráci s oddělením Design/AV ve Weinheimu, návrhy a optimalizace pomocných výrobních prostředků, koordinace zapracovávání technických změn do výrobní dokumentace, podpora při řešení kapacitních odchylek, spolupráce s předávacím týmem při vzorkování, implementace metody monozukuri na všech úrovních firmy
Nabízíme: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha